פוליגרף קבלה לעבודה

על פי מומחים בתחום גיוס עובדים: בדיקת הפוליגרף הינה הדרך היעילה ביותר בסינון עובדים, עבור תפקידים חשובים ורגישים. כבודק פוליגרף מקצועי, אני מסכים עם קביעה זו ומכיר ביעילותה של בדיקת פוליגרף, באיתור רמייה בנוגע לעבר פלילי, ביצוע עבירות רלוונטיות בעבר, ואיתור נסיונות ריגול תעשייתי.

בדיקת פוליגרף מיון עובדים, או בשמה המקצועי "Screening",  היא בדיקה יחודית אשר נבנת בהתאם לצרכי בעל העסק, ובהתאם לדרישות תפקיד העובד.
לדוגמא: השאלות אשר ישאל עובד בחברת מכירות באינטרנט, אשר חשוף למאגרי נתוני אשראי רבים, יתמקדו בעיקר בהשגת רווח כספי ממכירת מידע חסוי ובעבר פלילי, ופחות בשימוש בסמים לא חוקיים. לחלופין עובד חדש בחברת פרסום, ישאל יותר בנושאים של ריגול נגדי מחברות מתחרות ופחות בנוגע לחובות כספיים והתמכרויות.

infedelity polygraph exam1

המצב היום בישראל

המידע שרשאי כיום מעביד לדרוש ממועמד לעבודה, הוא מצומצם ביותר. מלבד קורות חיים והמלצה ממעביד קודם, אין אפשרות לדעת אם העובד החדש הוא גנב מורשע, עובד סמוי של חברה מתחרה או, בעל התמכרות קשה להימורים עם חובות כבדים לשוק האפור. לכן בדיקת פוליגרף טרום תעסוקה, היא כלי יעיל והכרחי עבור כל בעל עסק שיש לו מה להפסיד. 
יש לציין כי מחיר בדיקת פוליגרף עבור סינון עובדים, זולה משמעותית מבדיקת פוליגרף ספציפית ומחיר זה אף משתנה בהתאם להיקף הבדיקות.

map  

כתובתנו:                                                        שעות פעילות:

 משרד ראשי: המרד 29 תל-אביב                         א-ה 08:00- 18:00
 פריסה ארצית: ירושלים, חיפה ובאר-שבע            טל: 050-9022523

 מייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

אמינות ודיסקרטיות מעל הכל

אנו מתחייבים לשמור על  אמינות, יושרה ודסקרטיות מוחלטת. מזמין בדיקת הפוליגרף הינו הגורם היחידי אשר מקבל את ממצאי הבדיקה. אנו מחוייבים לעמוד בכל עקרונות האתיקה המקצועיים של איגוד בודקי הפוליגרף הישראלי.

סוגי בדיקות פוליגרף

logo fotter2

שלחו לנו מייל
שלחו לנו מייל או התקשרו פבלו פוליגרף - 050-9022523 כל המידע המתקבל הינו חסוי לחלוטין